Kárrendező munkatárs [Hungary]

COLONNADE INSURANCE S.A. MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE

KÁRRENDEZŐ EGÉSZSÉGÜGYI TERÜLETEN

A CÉGRŐL

A Colonnade Insurance S.A. lakossági és vállalati biztosítások szakértője. A Fairfax Financial

Holding Limited (Fairfax) a torontói tőzsdén jegyzett nemzetközi pénzügyi szolgáltató

holdingtársaság tagjaként Luxemburgban került bejegyzésre és 7 fióktelepével decentralizáltan

működik Közép- és Kelet Európában. A Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe

tevékenységét 2016-ban kezdte meg. Célunk, hogy a közép- és kelet-európai régióban a

Colonnade az elsőrangú ügyfélkiszolgálásról és az innovatív megoldásairól legyen ismert.

A POZÍCIÓ

A Colonnade-nél a Kárrendező felel az ügyfeleinkkel és partnereinkkel való professzionális és

empatikus kapcsolattartásért, miközben figyelemmel követi, ellenőrzi, felelősségteljesen intézi

és elbírálja az ügyfelek által benyújtott kárrendezési igényeket.

Ennek megvalósítása az alábbi feladatokon keresztül érhető el:

  • Az ügyfelek által bejelentett kártérítési igényekkel kapcsolatos kérdések
megválaszolása;
  • Tanácsadás a biztosítóhoz kártérítési igényt bejelentő ügyfeleknek a biztosító által
finanszírozott károkkal kapcsolatban;

• Az ügyfelek által megküldött dokumentumok véleményezése, felülvizsgálata

megfelelő, pontos, és indokolt elbírálás céljából;

• Az elbírálási folyamat során történő folyamatos, szükségszerű tájékoztatás, egyeztetés
az ügyfelekkel, partnerekkel;

  • A kárügyek adminisztrálása a biztosító rendszereiben, a kárkifizetésekhez kapcsolódó

pénzügyi műveletek elvégzése;

  • Ügyfélközpontúság és magas szakmai minőség képviselete az e-mailben és telefonon
történő kapcsolattartás során az ügyfelekkel, partnerekkel, illetve kollégákkal;

• Eseti és rendszeres jelentések elkészítése;

  • Aktív részvétel a cég életében.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES

  • Nyitottság a kárrendezői tevékenység elsajátítására;
  • Analitikus szemléletmód;
  • Proaktív, feladat- és problémamegoldó készség;
  • Önálló és egyben csapatmunkára való hajlandóság;
  • Igényes, pontos, precíz és felelősségtudatos feladatvégzés;
  • Ügyfélközpontúság, empatikus szemléletmód;
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel és Office).

ELŐNYT JELENT

  • Ügyfélkapcsolati, összetettebb adminisztratív területen szerzett tapasztalat;
  • Egészségügyi területen szerzett végzettség és/vagy munkatapasztalat;
  • Biztosítónál, biztosítás-közvetítőnél, vagy kárrendezésben szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Alapbérből, Cafetériából és Bónuszból álló juttatási csomagot;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Nagyfokú önállóságot egy összetartó csapatban, ahol segítőkész kollégák támogatják

a napi munkát;

  • Heti két nap otthoni munkavégzést;
  • Tömegközlekedéssel is könnyen és gyorsan megközelíthető modern irodát;
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy család- és kutyabarát munkahelyen, ahol

Értékeink a gyakorlatban is megvalósulnak.

A COLONNADE VÍZIÓJA

Hiszünk a tisztességben és őszinteségben, mely üzletünk és kapcsolataink alapját képezi!

Transzparens termékeket és kárrendezést nyújtunk, melyek megfelelnek a változó világ

kihívásainak!

A COLONNADE ÉRTÉKEI

  • Az őszinteség és a feddhetetlenség, mint alapvető értékek jelennek meg

kapcsolatainkban, amellyel szemben nem ismerünk kompromisszumot.

  • Eredményorientáltak vagyunk.
  • Csapatjátékosok vagyunk, nem az önös érdekek vezérelnek bennünket. A konfrontatív

stílus számunkra elfogadhatatlan. Értékeljük a lojalitást – Fairfax és a kollégák felé is.

  • Keményen dolgozunk, ugyanakkor ez nem mehet a család rovására.
  • Folyamatosan keressük az új lehetőségeket, de minden esetben keressük a

kockázatok minimalizálásának lehetőségeit és a befektetéseink, eszközeink védelmét.

  • Vállalkozó szelleműek vagyunk. Bátorítjuk a kalkulált kockázatvállalást. Hibázhatunk,

de a tévedéseinkből tanulnunk kell.

  • Sohasem fogjuk kockáztatni a cégünk jövőjét egyetlen projekt vagy akvizíció miatt.
  • Hiszünk abban, hogy a vidám munkahelyi légkör komoly értékkel bír. .

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, örömmel várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

karrier@colonnade.hu

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال